Projekty

Projekty, do ktorých investujem, predstavujú pre mňa nielen investičnú príležitosť, ale sú tiež podnikateľskou výzvou a skvelým spôsobom ako získať cenné skúsenosti, ktoré ďalej zúročujem vo svojej konzultantskej praxi.

PORTÁL PODNIKAJTE.SK

Portál som spoluzakladal ešte počas vysokej školy z dvoch dôvodov. Prvým dôvodom bol fakt, že téma podnikania ma odjakživa zaujímala. Druhým dôvodom skutočnosť, že v roku 2005 na internete neexistoval portál, ktorý by o podnikaní poskytoval skutočne praktické informácie. Hoci sme začínali s nulovými skúsenosťami, portál sa za roky existencie zaradil medzi lídrov v poskytovaní podnikateľských informácií v SR. Portálu som sa venoval do roku 2015, kedy som z tohto projektu exitoval.

Fotovoltické elektrárne vellox

Na realizácii projektu výstavby fotovoltických elektrární som sa spolupodieľal ako člen tímu spoločnosti SUN4ENERGY s.r.o. v rokoch 2010 – 2012. V rámci projektu som sa venoval najmä zaisteniu a načerpaniu bankového financovania, finančnému manažmentu a tiež práci súvisiacej s odpredajom funkčnej elektrárne. K tomu došlo v roku 2012, keď projektovú spoločnosť Vellox odkúpil zahraničný investor. 

PORTÁL MYFAIRBET.COm

Portál myfairbet.com je inovatívna globálna platforma určená pre fanúšikov športového tipovania. Projekt sa zrodil z mojej vášne pre čísla a šport. Hlavným cieľom platformy je vniesť transparentnosť do športového tipovania a prostredníctvom analýzy dát poskytnúť tipérom špičkový informačný servis. Projekt, na ktorom spolupracujem s tímom šikovných ľudí, vznikol v roku 2014 a neustále sa rozvíja.