Naše projekty

Naše konzultantské know-how získavame aj realizáciou vlastných startup projektov. Nič nás totiž neposúva vpred rýchlejšie a istejšie ako naša vlastná skúsenosť. Na každom projekte spolupracujeme s tímom mimoriadne šikovných ľudí, ktorí sú garanciou nášho spoločného úspechu.

 

podnikajte-sk-screen-malyPortál podnikajte.sk vznikol v roku 2007 ako riešenie potreby chýbajúcich aktuálnych a prehľadných podnikateľských informácií sústredených pod jednou strechou. Za roky svojej existencie sa nám podarilo zaradiť sa medzi lídrov v poskytovaní podnikateľských informácií v SR. Ročne totiž portál navštívi viac ako 1,5 milióna unikátnych návštevníkov, ktorým poskytuje hodnotné informácie zo sveta podnikania. V priebehu roka 2016 došlo k vyčleneniu portálu z našej spoločnosti, novým prevádzkovateľom je rovnomenná spoločnosť Podnikajte.sk, s.r.o..

 

 

Portál mmyfairbet-com-screen-malyyfairbet.com je inovatívna globálna platforma určená pre fanúšikov športového tipovania. Našim hlavným cieľom je vniesť transparentnosť do športového tipovania. Prostredníctvom našej platformy si ktokoľvek môže bezplatne otestovať svoje stávkarske schopnosti a zistiť, aká je realita stávkarských štatistík a výsledkov najlepších hráčov. Simulovať realitu nám umožňuje vyhodnocovanie výsledkov založené na reálnych kurzoch, ktoré preberáme od stávkových kancelárií. Naša platforma taktiež umožňuje sledovať tipy dlhodobo ziskových hráčov a inšpirovať sa nimi aj pri reálnom tipovaní. Projekt myfairbet.com, ktorý sme začali realizovať v júli 2013, má medzinárodné ambície a už v súčasnosti priťahuje užívateľov mnohých národností.